'Praktijk Fyrtuoos', meesters in beweging. 

 

 

Onze naam is een vrije combinatie van 'fysiotherapie' en 'virtuoos'.

Virtuoos betekent o.a. meesterlijk/ bekwaam/ bedreven/ ervaren/ gedreven/ talentvol.  

Deze begrippen zijn terug te vinden in onze praktijkvoering.

'Meesterschap' vormt één van onze kernwaarden.

Eveneens verwijst het woord 'meester' naar de voormalige Zwartschool.

 

In ons beeldmerk staan de 'P'en 'F' met elkaar in verbinding.

Daarmee wordt het contact en de samenwerking tussen Patiënt en Fysiotherapeut weergegeven.

 

Achterste rij, van links naar rechts:

Martin - John - Ans - Anne T - Wilke - Edwin - Anne van Br

Voorste rij, van links naar rechts:

Bert - Paula - Claudia - Jens

 

 

 

Edwin Textor

Edwin Textor

edwin@praktijkfyrtuoos.nl

fysiotherapie 

Manueel Therapie SOMT

Master MusculoSkeletaal

echo-diagnostiek

Mc Kenzie Therapie

Martin Textor

Martin Textor

martin@praktijkfyrtuoos.nl

fysiotherapie

COPD/Hart-Vaat groepen

hardloop-analyse

echo-diagnostiek

EPTE

dry needling

John Eekelder

John Eekelder

john@praktijkfyrtuoos.nl

fysiotherapie

podologische fysiotherapie

Hart/Vaat training

hardloop-analyse

fitness-groepen

preventieve fysio STEP

Bert Nijman

Bert Nijman

bert@praktijkfyrtuoos.nl

fysiotherapie

fitness-groepen

COPD training

handfysiotherapie ( in opleiding )

Anne Timmermans

Anne Timmermans

annet@praktijkfyrtuoos.nl

fysiotherapie

bekkenfysiotherapie 

Anne van Brummen

Anne van Brummen

anneb@praktijkfyrtuoos.nl

fysiotherapie

Neuro Linguïstisch Programmeren = NLP

fitness-groepen

 

Wilke klein Tank

Wilke klein Tank

wilke@praktijkfyrtuoos.nl

fysiotherapie

Manuele Therapie SOMT

Master MusculoSkeletaal

Dry Needling

 

Jens Toevank

Jens Toevank

jens@praktijkfyrtuoos.nl

fysiotherapie

fitness-groepen

master geriatrie ( in opleiding )

Ans Naphausen-Siebelder

Ans Naphausen-Siebelder

ans@praktijkfyrtuoos.nl

administratie-organisatie-PR

echo-diagnostiek

laboratorium-onderzoek

EPTE

Paula Kakkenberg-Beerten

Paula Kakkenberg-Beerten

interieurverzorgster

 

Claudia Rodriguez

Claudia Rodriguez

interieurverzorgster

Hans Naphausen

Hans Naphausen. 

hans@praktijkfyrtuoos.nl

Traditionele Chinese Geneeskunde

Dry Needling

Laboratorium-onderzoek