'Praktijk Fyrtuoos', meesters in beweging. 

 

 

Onze naam is een vrije combinatie van 'fysiotherapie' en 'virtuoos'.

Virtuoos betekent o.a. meesterlijk/ bekwaam/ bedreven/ ervaren/ gedreven/ talentvol.  

Deze begrippen zijn terug te vinden in onze praktijkvoering.

'Meesterschap' vormt één van onze kernwaarden.

Eveneens verwijst het woord 'meester' naar de voormalige Zwartschool.

 

In ons beeldmerk staan de 'P'en 'F' met elkaar in verbinding.

Daarmee wordt het contact en de samenwerking tussen Patiënt en Fysiotherapeut weergegeven.

 

Achterste rij, van links naar rechts:

Martin - John - Ans - Anne T - Wilke - Edwin - Anne van Br

Voorste rij, van links naar rechts:

Bert - Paula - Claudia - Jens

Maggie ontbreekt op de foto.

 

 

 

Edwin Textor

Edwin Textor

BIG registratie-nummer 79042855704

edwin@praktijkfyrtuoos.nl

 

fysiotherapie 

Manueel Therapie SOMT

Master MusculoSkeletaal

echo-diagnostiek

Mc Kenzie Therapie

Martin Textor

Martin Textor

BIG registratienummer 19042584804

martin@praktijkfyrtuoos.nl

 

fysiotherapie

COPD/Hart-Vaat groepen

hardloop-analyse

echo-diagnostiek

EPTE

dry needling

John Eekelder

John Eekelder

Big registratienummer 89041692004

john@praktijkfyrtuoos.nl

 

fysiotherapie

podologische fysiotherapie

Hart/Vaat training

hardloop-analyse

fitness-groepen

preventieve fysio STEP

Bert Nijman

Bert Nijman

BIG registratienummer 59910844804

bert@praktijkfyrtuoos.nl

 

fysiotherapie

fitness-groepen

COPD training

HANDfysiotherapie 

Anne Timmermans

Anne Timmermans

BIG registratienummer 39915949104

annet@praktijkfyrtuoos.nl

 

fysiotherapie

bekkenfysiotherapie 

fitness-groepen

Anne van Brummen

Anne van Brummen

BIG registratienummer 29919411104

anneb@praktijkfyrtuoos.nl

 

fysiotherapie

Neuro Linguïstisch Programmeren = NLP

Gecombineerde Leefstijlinterventie (GLI)

fitness-groepen

 

Wilke klein Tank

Wilke klein Tank

BIG registratienummer 29910155204

wilke@praktijkfyrtuoos.nl

 

fysiotherapie

Manuele Therapie SOMT

Master MusculoSkeletaal

Dry Needling

 

Jens Toevank

Jens Toevank

BIG registratienummer 49922916604

jens@praktijkfyrtuoos.nl

 

fysiotherapie

fitness-groepen

master geriatrie ( in opleiding )

Ans Naphausen-Siebelder

Ans Naphausen-Siebelder

ans@praktijkfyrtuoos.nl

 

administratie-organisatie-PR

echo-diagnostiek

laboratorium-onderzoek

EPTE

Maggie van der Laan - Braakhekke

Maggie van der Laan - Braakhekke

info@praktijkfyrtuoos.nl

 

receptioniste

medisch secretaresse

 

Paula Kakkenberg-Beerten

Paula Kakkenberg-Beerten

interieurverzorgster

 

Claudia Rodriguez

Claudia Rodriguez

interieurverzorgster

Hans Naphausen

Hans Naphausen. 

BIG registratienummer 99034550504

naphausen@planet.nl

06-30140939

 

Traditionele Chinese Geneeskunde

Dry Needling

Laboratorium-onderzoek