Over onze praktijk

Team Praktijk Fyrtuoos

Een vrije combinatie van ‘fysiotherapie’ en ‘virtuoos’.

Virtuoos betekent o.a. meesterlijk/ bekwaam/ bedreven/ ervaren/ gedreven/ talentvol. Deze begrippen zijn terug te vinden in onze praktijkvoering.

‘Meesterschap’ vormt één van onze kernwaarden.

Eveneens verwijst het woord ‘meester’ naar de voormalige Zwartschool.

In ons beeldmerk staan de ‘P’en ‘F’ met elkaar in verbinding.

Daarmee wordt het contact en de samenwerking tussen Patiënt en Fysiotherapeut weergegeven.

Staande rij, van links naar rechts:

Edwin – Anne vB – Paulien –  Martin – Wilke – John – Anne T -Jens – Ans – Bert

Hurkend, van links naar rechts:

Paula  – Claudia  (nb: Maggie ontbreekt op de foto)

Edwin

Edwin Textor

BIG 79042855704
edwin@praktijkfyrtuoos.nl

Martin

Martin Textor

BIG 19042584804
martin@praktijkfyrtuoos.nl

John

John Eekelder

BIG 89041692004
john@praktijkfyrtuoos.nl

Bert

Bert Nijman

BIG 59910844804
bert@praktijkfyrtuoos.nl

Anne T

Anne Timmermans

BIG 39915949104
annet@praktijkfyrtuoos.nl

Anne vB

Anne van Brummen

BIG 29919411104
anneb@praktijkfyrtuoos.nl

Wilke

Wilke klein Tank

BIG 29910155204
wilke@praktijkfyrtuoos.nl

Jens

Jens Toevank

BIG 49922916604
jens@praktijkfyrtuoos.nl

Ans

Ans Naphausen-Siebelder

ans@praktijkfyrtuoos.nl

Paulien

Paulien Krabbenborg

info@praktijkfyrtuoos.nl

maggie1

Maggie van der Laan – Braakhekke

info@praktijkfyrtuoos.nl
Paula

Paula Kakkenberg-Beerten

Claudia

Claudia Rodriguez

CONTACT OPNEMEN

Klachten voorkomen, oplossen
of vragen over een behandeling?