Over onze praktijk

Een vrije combinatie van ‘fysiotherapie’ en ‘virtuoos’.

Virtuoos betekent o.a. meesterlijk/ bekwaam/ bedreven/ ervaren/ gedreven/ talentvol. Deze begrippen zijn terug te vinden in onze praktijkvoering.

‘Meesterschap’ vormt één van onze kernwaarden.

Eveneens verwijst het woord ‘meester’ naar de voormalige Zwartschool.

In ons beeldmerk staan de ‘P’en ‘F’ met elkaar in verbinding.

Daarmee wordt het contact en de samenwerking tussen Patiënt en Fysiotherapeut weergegeven.

Staande rij, van links naar rechts:

Edwin – Anne vB – Paulien –  Martin – Wilke – John – Anne T -Jens – Ans – Bert

Hurkend, van links naar rechts:

Paula  – Claudia  (nb: Maggie ontbreekt op de foto)

Edwin Textor

BIG 79042855704
edwin@praktijkfyrtuoos.nl

Martin Textor

BIG 19042584804
martin@praktijkfyrtuoos.nl

John Eekelder

BIG 89041692004
john@praktijkfyrtuoos.nl

Bert Nijman

BIG 59910844804
bert@praktijkfyrtuoos.nl

Anne Timmermans

BIG 39915949104
annet@praktijkfyrtuoos.nl

Anne van Brummen

BIG 29919411104
anneb@praktijkfyrtuoos.nl

Wilke klein Tank

BIG 29910155204
wilke@praktijkfyrtuoos.nl

Jens Toevank

BIG 49922916604
jens@praktijkfyrtuoos.nl

Ans Naphausen-Siebelder

ans@praktijkfyrtuoos.nl

Paulien Krabbenborg

info@praktijkfyrtuoos.nl

Maggie van der Laan – Braakhekke

info@praktijkfyrtuoos.nl

Paula Kakkenberg-Beerten

Claudia Rodriguez

CONTACT OPNEMEN

Klachten voorkomen, oplossen
of vragen over een behandeling?

gdpr-image
Deze website gebruikt cookies zoals beschreven in ons Privacybeleid.
Lees meer