'Praktijk Fyrtuoos', meesters in beweging. 

 

Onze naam is een vrije combinatie van 'fysiotherapie' en 'virtuoos'.

 

Virtuoos betekent o.a. meesterlijk/ bekwaam/ bedreven/ ervaren/ gedreven/ talentvol.  

Deze begrippen zijn terug te vinden in onze praktijkvoering.

 

'Meesterschap' vormt één van onze kernwaarden.

Eveneens verwijst het woord 'meester' naar de voormalige Zwartschool.

 

In ons beeldmerk staan de 'P'en 'F' met elkaar in verbinding.

Daarmee wordt het contact en de samenwerking tussen Patiënt en Fysiotherapeut weergegeven.

 

Hans Naphausen

Hans Naphausen. 

hans@praktijkfyrtuoos.nl

Fysiotherapie

Manueel Therapie Marsman

Traditionele Chinese Geneeskunde

Dry Needling

Laboratorium-onderzoek

Edwin Textor

Edwin Textor

edwin@praktijkfyrtuoos.nl

fysiotherapie 

Manueel Therapie SOMT

Master MusculoSkeletaal

echo-diagnostiek

Martin Textor

Martin Textor

martin@praktijkfyrtuoos.nl

fysiotherapie

COPD/Hart-Vaat groepen

hardloop-analyse

echo-diagnostiek

EPTE

dry needling

John Eekelder

John Eekelder

john@praktijkfyrtuoos.nl

fysiotherapie

podologische fysiotherapie

Hart/Vaat training

hardloop-analyse

fitness-groepen

preventieve fysio STEP

Bert Nijman

Bert Nijman

bert@praktijkfyrtuoos.nl

fysiotherapie

fitness-groepen

COPD training

Anne Timmermans

Anne Timmermans

annet@praktijkfyrtuoos.nl

fysiotherapie

bekkenfysiotherapie (in opleiding)

Anne van Brummen

Anne van Brummen

anneb@praktijkfyrtuoos.nl

fysiotherapie

Ans Naphausen-Siebelder

Ans Naphausen-Siebelder

ans@praktijkfyrtuoos.nl

administratie-organisatie-PR

echo-diagnostiek

laboratorium-onderzoek

EPTE

Paula Kakkenberg-Beerten

Paula Kakkenberg-Beerten

interieurverzorgster